Przejdź do treści

Zaprojektujemy wnętrze razem ze Studio Remontu

Studio Remontu Zaprojektujemy wnętrze

Aby zapewnić odpowiednie wykorzystanie przestrzeni należy profesjonalnie zaplanować lokalizację składowych elementów wnętrza, głównie ścian i mebli. Uwzględniając potrzeby i gusta przyszłych mieszkańców. Szczególne trudności napotkamy w nietypowych kształtach i wymiarach nowoczesnych pomieszczeń. Dzięki zespołowi naszych profesjonalistów szybko rozwiążemy problemy natury technicznej i funkcjonalnej, które mogą wystąpić.

Jak Zaprojektujemy Wnętrze Twojego Mieszkania?

Dzięki doświadczeniu i obrazowaniu 3D przestrzeni, zastosujemy nowoczesne trendy, z zachowaniem sugestii klientów. W projektowaniu wnętrz dopracowywaliśmy szczegółowo każdy detal wykończenia czyniąc z tego naszą pasję. Z nami zamieszkasz w domu swoich marzeń.

Eksperci Studia remontu znają szczegółowe rozwiązania techniczno-projektowe,  bez znajomości których efekt końcowy remontu może okazać się mało estetyczny i w dodatku bardzo kosztowny. Czy na pewno Cię na to stać, nadal chcesz oszczędzać i robić to sam?

Studio Remontu brązowa kanapa ładny widok

Projekt  Studia remontu okaże ostateczną formę aranżacji wnętrza maksymalnie funkcjonalnego i przy tym estetycznego. W dodatku otrzymasz darmową wizualizację 3D mieszkania po remoncie.

Na etapie projektowania możesz zmodyfikować aranżację by czuć się w mieszkaniu jak we własnym domu. Z naszą pomocą nawet ze zniszczonych, ciemnych powierzchni uczynisz cudownie oświetlone miejsce relaksu, pracy i odpoczynku. Tylko dzięki Studiu remontu zaprojektujesz w olśniewający sposób oświetlenie LED swojego nowego wnętrza.

Studio remontu pomoże wybrać najlepszą wersję remontu w sposób najkorzystniejszy finansowo. Zaprojektujemy wnętrze mieszkania od developera, lub dokonamy zmiany aranżacji mieszkania już użytkowanego. Dodatkowo kompleksowo wykonamy remont w oparciu o gotowe pakiety sprawdź.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

+48 662 232 153