Przejdź do treści

Kompleksowy remont

Polecana ekipa, architekt i hurtownia materiałów

Kompleksowy remont

Zrealizujemy kompleksowy remont. zadawalającą jakości remontu mieszkania pod klucz zapewnia jedynie kompleksowe podejście ze strony firmy budowlanej, która musi uwzględniać cechy konkretnego budynku i indywidualne życzenia klienta. Idealny efekt to fachowe połączenie dobrego projektu opartego na trwałych materiałach i profesjonalnych wykonawcach dbających o każdy szczegół.

Zapoznaj się z dostępnymi pakietami remontowymi. Znajdź idealne rozwiązanie na Twoje potrzeby i budżet. oszczędzisz sobie wielu zmartwień i unikniesz marnowania materiału i tracenia czasu na zbędne dyskusje z nierzetelnymi wykonawcami.

Opracowanie projektu aranżacji mieszkania – jest kluczowym elementem do osiągnięcia wymarzonego efektu po remoncie.

Z naszym klientem przeprowadzany jest wywiad. Podczas dyskusji ustalane są kluczowe punkty nadchodzącego projektu. Eksperci poznają wymagania i życzenia dotyczące układu, dekoracji i wyposażenia lokalu. Określają zadania do wykonania, a także proponują własne rozwiązania.

Wykonuje się pomiar lokalu, który pozwala na stworzenie trójwymiarowego modelu mieszkania i wizualizacji nowej aranżacji.

Przedstawiamy projekt nowej aranżacji po remoncie.

Zapoznajemy z wyceną i wariantami wpływającymi na wartość całości prac.

Pomagamy zdecydować, które prace są niezbędne i jakie materiały optymalne. Dzięki nam klienci oszczędzają od kilku do kilkunastu tysięcy.

Kolejnym etapem kompleksowy remont będą demontaże i dobór materiałów wykończeniowych.

kompleksowe remonty Kielce
kompleksowy remont Kielce
  1. Prowadzona jest koordynacja planów prac rozbiórkowych i zmian w instalacjach, dobiera się materiały budowlane i wykończeniowe.
  2. Projektujemy optymalne rozmieszczenie armatury wodno-kanalizacyjnej, okablowania do podłączenia sprzętu AGD.
  3. Wskazujemy najlepszy rodzaj nowych i ułożenie posiadanych już mebli i elementów dekoracyjnych.
  4. Ustalamy z klientem szczegółowy harmonogram wszystkich etapów projektu, dopasowując się do wytycznych czasowych.
  5. Wykonuje się demontaż zbędnych i montaż nowych ścianek działowych z optymalnych w danym projekcie materiałów.
  6. Przeprowadzany jest demontaż zniszczonych podłóg i płytek, odpady budowlane są profesjonalnie usuwane, segregujemy frakcje możliwe do recyklingu, dbając o ekologię.
  7. Wykonujemy profesjonalnie hydroizolację pomieszczeń mokrych, dzięki temu posadzki i płytki na ścianach będą odporne na wilgoć – nie odpadną po zalaniu wodą np. przez sąsiada lub awarię instalacji wodnych.
  8. Następuje zakup i dostawa materiałów budowlanych u sprawdzonych dostawców u których posiadamy znaczne rabaty dzięki czemu nasze pakiety remontowe są w tak atrakcyjnych cenach.
  9. Kolejnym etapem kompleksowy remont Polska będą montaże i prace wykończeniowe.
  1. Specjaliści wyrównują ściany, podłogi, sufity. Gdy te prace nie są konieczne zastosowujemy dodatkowy rabat. Wskazujemy najlepszą technologię naprawy błędów po poprzednich wykonawcach, dbając o aspekt finansowy i czas wykonania. Rozwiązania tańsze materiałowo zwykle wymagają dłuższych przerw technologicznych lub dodatkowych prac.
  2. Przeprowadzamy montaż instalacja wewnętrznych. zwracamy szczególną uwagę na jakość materiałów. Bardzo ważną kwestią jest odpowiednie połączenie z istniejącą instalacją, co pozwoli uniknąć np. korozji i awarii w przyszłości.
  3. Wykonujemy gdy to jest konieczne, wylewki cementowe i samopoziomujące, tynkowanie ścian cementowo-wapienne lub gipsowe, montaż suchej zabudowy GK i sufitów podwieszanych.
  4. Montujemy wykonane na wymiar parapety pod okienne z marmuru, granitu, konglomeratu, drewniane, stalowe.
  1. Dobieramy odpowiednie pod względem mocy cieplnej i zastosowania grzejniki stalowe, stalowe drabinkowe do łazienek z opcją grzałki do suszenia ręczników latem, grzejniki aluminiowe, grzejniki konwektorowe, grzejniki dekoracyjne typu plan, grzejniki członowe żeliwne, grzejniki kanałowe.
  2. Montujemy i dostarczamy drzwi wewnętrzne: rozwieralne, składane (łamane), harmonijkowe, przesuwne. Drzwi Wykonywane są z materiałów takich jak drewno lite, płyty drewnopochodne, drewno klejone warstwowo, szkło, PCW.
  3. Dodatkowo do drzwi dobieramy indywidulanie ościeżnice stałe, ukryte i regulowane (ościeżnice przylgowe i bezprzylgowe).
  4. Ostatecznie prowadzimy końcowe prace wykończeniowe: drobne szpachlowanie ścian, malowanie dwukrotne z wcześniejszym gruntowaniem, montowanie dekorów ścian lub tapetowaniem
  5. Po zakończeniu prac zaliczanych do mokrych układamy podłogi.
  6. Dostępne w naszej ofercie rodzaje podłóg drewnianych to deska lita oraz panele drewniane typu deska barlinecka. Z dostępnych paneli dobieramy głównie panele fornirowane, panele winylowe, panele laminowane.
  7. Przeprowadzamy montaż osprzętu oświetleniowego, montaż cokołów, montaż urządzeń wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych, sprzątanie pozostałych odpadów i ich usuwanie;
  8. Po zakończeniu prac wykończeniowych, montowane są meble i sprzęt AGD: montaż i instalacja zabudowy w kuchni, garderoby, korytarzy, sypialni itp. Zlewozmywak, łazienka, prysznic, WC, są podłączone do wodociągu i kanalizacji.
  9. Ostatnim etapem kompleksowy remont Polska będą odbiory i przekazanie dokumentacji i kart gwarancyjnych.
kompleksowe remonty Kielce

W zależności od indywidualnych cech każdego projektu, etapów realizacji, lista świadczonych usług może się różnić. Zachęcamy do poznania całości naszej oferty, szczególnie polecamy pakiety remontowe. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami wykonującymi kompleksowe remonty i budowy całych obiektów oraz wykonujących przeglądy techniczne budynków. Zachęcamy do wykonania kompleksowego remontu Kielce i okolice razem ze Studiem Remontu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

+48 662 232 153